Nowy przytulny dom? Sprawdź jak dodać uroku każdej przestrzeniDom to coś więcej niż tylko cztery ściany i dach. To miejsce, gdzie idziemy się zrelaksować po długim dniu w pracy lub szkole. To miejsce, w którym spotykamy się z przyjaciółmi i bliskimi na wieczorne gry planszowe lub wieczory filmowe. A co najważniejsze, powinien być miejscem, w którym czujemy się jak w domu!

Więc, czego potrzebujesz?

  • Stołu: Idealny do posiłków, odrabiania lekcji i czytania, a także do przyjmowania gości! -
  • Półka na książki: Można go umieścić pod ścianą, aby zwolnić miejsce na podłodze. Użyj go do przechowywania książek, bibelotów i innych rzeczy. -
  • Szafa: Szafa to świetny mebel do przechowywania ubrań i innych przedmiotów.
  • Łóżko: Łóżko może być tak proste jak materac na podłodze lub tak złożone jak łóżko z baldachimem.
  • Kanapa: Jest to niezbędny mebel w każdym salonie.

Filtr powietrza: Konieczność dla każdego pokoju

Filtracja powietrza jest niezbędna w zarządzaniu alergiami i astmą. Może również pomóc w redukcji zapachów i poprawić jakość powietrza w Twoim domu. Ale czy wiesz, że możesz również użyć swojego filtra powietrza do stworzenia przyjemnego zapachu? Zamiast kupować drogie świece zapachowe, po prostu umieść saszetkę zapachową lub kilka kropli olejków eterycznych na swoim filtrze powietrza.

Oświetlenie LED: Tak samo jasne jak tradycyjne żarówki, ale znacznie zdrowsze.

Tradycyjne żarówki są wycofywane w większości krajów ze względu na ich wysokie zużycie energii. Diody LED zużywają mniej energii i działają o wiele dłużej, co czyni je lepszą inwestycją. Są też dostępne w różnych kolorach i poziomach jasności, więc możesz stworzyć z nimi dowolną atmosferę. Możesz nawet sterować nimi za pomocą smartfona lub komendy głosowej.